Всё о цветах
http://www.uainfo.com.ua/

Тетрациклин для пчел. Вся правда!
http://www.uainfo.com.ua/viewtopic.php?f=21&t=1896
Страница 1 из 1

Автор:  radar [ Вс мар 19, 2017 10:50 am ]
Заголовок сообщения:  Тетрациклин для пчел. Вся правда!

Вчені з Техаського університету зробили ряд експериментів, після завершення яких зробили висновок про те, що антибіотик є згубним чинником для організму бджіл.

Перед спеціалістами стояло завдання зрозуміти, як діють тетрацикліни, які широко застосовуються в медицині, на організм людини. Дослідники вибрали бджіл в якості піддослідних, оскільки мікрофлора кишечника цих комах схожа за складом і функціями з людською, зокрема, відповідає за імунітет. Результати досліджень вчених опубліковані в журналі PLOS Biology. В ході аналізу, були задіяні понад сто бджіл, яких розділили на дві групи. Перша вживала солодкий сироп протягом п’яти днів, а друга – сироп з домішкою антибіотиків, протягом такого ж часу. Висновки вразили вчених, адже в кінці експерименту у другій групі практично не залишилося живих бджіл.

Дослідники виявили, що вміст корисних бактерій, які допомагають організму бджіл і людей боротися зі шкідливими патогенами і токсинами, в кишечниках загиблих комах був дуже низьким. В кишечниках комах розмножилася серація — умовно-патогенна бактерія, яка провокує розвиток сепсису, пневмонії, кишкових інфекцій, хвороб сечовивідних шляхів. За даними доповіді Міжурядової науково-політичної платформи з біорізноманіття і екосистемними послугами, чисельність бджіл у Європі скоротилася на 37%, а 9% видів загрожує вимирання.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/